
calcActive())">
34,37 €
Exkl. Steuern:
28,88 €
29,21 €
Exkl. Steuern:
24,55 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049470
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (129 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hazet steeksleutel 7⁄8" x 15⁄16" - 254,6 mm - verchroomd - made in germany
De Hazet Steeksleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 7/8" x 15/16" en een lengte van 254,6 mm is deze steeksleutel perfect voor diverse toepassingen. De slanke koppen en het extra stabiele HAZET-Doppel-T-Profiel zorgen voor optimale prestaties. De steeksleutel heeft een handige maulstellung van 15° en is vervaardigd volgens de Amerikaanse maatstandaarden. Dankzij de verchroomde afwerking en het gebruik van hoogwaardig chroom-vanadium materiaal is deze steeksleutel duurzaam en betrouwbaar. DIN 895 gecertificeerd en Made in Germany. Met de Hazet Steeksleutel heb je altijd het juiste gereedschap bij de hand voor al je klussen.
Weitere Informationen
| Marke | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 7/8" x 15/16" |
| Lengte (mm) | 254,6 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 254.6 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 7⁄8 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 15⁄16 |
| Kopdikte a | 7,1 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
34,37 €
Exkl. Steuern:
28,88 €
29,21 €
Exkl. Steuern:
24,55 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
