
calcActive())">
14,01 €
Exkl. Steuern:
11,77 €
11,90 €
Exkl. Steuern:
10,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049468
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (129 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hazet steeksleutel 5⁄16" x 3⁄8" 140,1 mm chroom-vanadium made in germany
De Hazet steeksleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 5/16" x 3/8" en een lengte van 140,1 mm is deze steeksleutel perfect voor nauwkeurig werk. De slanke koppen en het extra stabiele HAZET-Doppel-T-Profiel zorgen voor optimale prestaties. De steeksleutel heeft een maulstellung van 15° en is vervaardigd volgens de Amerikaanse maatstandaarden. De verchroomde afwerking geeft de steeksleutel een professionele uitstraling. Gemaakt in Duitsland van hoogwaardig chroom-vanadium materiaal volgens de DIN 895 norm. Een betrouwbaar en duurzaam gereedschap voor al uw klussen.
Weitere Informationen
| Marke | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 5/16" x 3/8" |
| Lengte (mm) | 140,1 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 140.1 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 5⁄16 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 3⁄8 |
| Kopdikte a | 4,1 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
14,01 €
Exkl. Steuern:
11,77 €
11,90 €
Exkl. Steuern:
10,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
