
calcActive())">
1.659,00 €
Exkl. Steuern:
1.394,12 €
1.410,15 €
Exkl. Steuern:
1.185,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032270
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 3600 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 3600 l/min. is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 3600 liter per minuut en een aansluiting van 60 mm, levert deze pomp topprestaties voor jouw bedrijf. De MEC 3000 P LA DX D60 STD uitvoering zorgt voor een efficiënte werking, terwijl het automatische smeersysteem en overdruk- en onderdrukventielen zorgen voor optimale prestaties en veiligheid. Vul de compressorolie en het tandwielhuis met de voorgeschreven olie voor een probleemloze werking. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 3600 l/min.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 30 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 3600 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 30 |
| Uitvoering | MEC 3000 P LA DX D60 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.659,00 €
Exkl. Steuern:
1.394,12 €
1.410,15 €
Exkl. Steuern:
1.185,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
