
calcActive())">
1.689,80 €
Exkl. Steuern:
1.420,00 €
1.436,33 €
Exkl. Steuern:
1.207,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032271
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 3600 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 3600 l/min is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van 3600 liter per minuut en een aansluiting van 60 mm, is deze vacuümpomp perfect voor grootschalige toepassingen. De MEC 3600 is uitgerust met een gedwongen smeringssysteem en overdruk- en onderdrukventielen van respectievelijk 1 1/4" en 1 1/2". De installatie vereist specifieke compressorolie en tandwielhuisvulling voor optimale prestaties. Kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 3600 l/min en haal het beste uit je mestverwerkingssysteem!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 3600 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 3000 D LF SX D60 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.689,80 €
Exkl. Steuern:
1.420,00 €
1.436,33 €
Exkl. Steuern:
1.207,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
