
calcActive())">
3.522,75 €
Exkl. Steuern:
2.960,29 €
2.994,34 €
Exkl. Steuern:
2.516,25 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032337
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 10680 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp Star met een indrukwekkende capaciteit van 10680 liter per minuut is een krachtpatser in zijn klasse. Met zijn aandrijving van 1 3/8", 6 splines en een toerental van 540 omw/min is deze vacuümpomp ontworpen voor optimale prestaties. De draairichting is links en de aansluiting heeft een diameter van 80 mm. De Star 60 MV LA SX D80 STD uitvoering zorgt voor een efficiënte werking, terwijl het automatische smeersysteem en de overdruk- en onderdrukventielen zorgen voor een veilige werkomgeving. Voor gebruik dient de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis te worden gevuld. Kortom, de Battioni Pagani Vacuümpomp Star is de ideale keuze voor mestverwerking en biogastechniek.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 10680 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 60 MV LA SX D80 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3.522,75 €
Exkl. Steuern:
2.960,29 €
2.994,34 €
Exkl. Steuern:
2.516,25 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
