
calcActive())">
3.843,00 €
Exkl. Steuern:
3.229,41 €
3.266,55 €
Exkl. Steuern:
2.745,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032352
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 60 PV LA DX D80 STD - Capaciteit: 10680 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 60 PV LA DX D80 STD is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 10680 liter per minuut zorgt deze pomp voor een efficiënte en betrouwbare werking. De cilindrische as met een diameter van 40 mm en een toerental van 1000 omw/min garanderen optimale prestaties. Dankzij de automatische smering en de overdruk- en onderdrukventielen is deze vacuümpomp eenvoudig in onderhoud en veilig in gebruik. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de Battioni Pagani Vacuümpomp Star 60 PV LA DX D80 STD.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 40 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 10680 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 40 |
| Uitvoering | Star 60 PV LA DX D80 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3.843,00 €
Exkl. Steuern:
3.229,41 €
3.266,55 €
Exkl. Steuern:
2.745,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
