
calcActive())">
2.016,00 €
Exkl. Steuern:
1.694,12 €
1.713,60 €
Exkl. Steuern:
1.440,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032243
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 6500 M LF SX D80 STD - Capaciteit: 7000 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 6500 M LF SX D80 STD is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 7000 liter per minuut zorgt deze pomp ervoor dat jouw systeem efficiënt en betrouwbaar werkt. De aandrijving met 1 3/8" 6 splines en een toerental van 540 omw/min garanderen een soepele werking. Dankzij de gedwongen smering en het overdrukventiel van 1 1/2" is de pomp goed beschermd en blijft deze lang meegaan. De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 6500 M LF SX D80 STD is de ideale keuze voor elke agrariër die op zoek is naar kwaliteit en prestaties. Maak jouw mestverwerkingssysteem compleet met deze topkwaliteit vacuümpomp!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 7000 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 6500 M LF SX D80 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
| Menkenr. | 26074 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.016,00 €
Exkl. Steuern:
1.694,12 €
1.713,60 €
Exkl. Steuern:
1.440,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
