
calcActive())">
1.694,00 €
Exkl. Steuern:
1.423,53 €
1.439,90 €
Exkl. Steuern:
1.210,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032235
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 3000 M LF SX D60 STD - Capaciteit: 3600 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 3000 M LF SX D60 STD is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 3600 liter per minuut zorgt deze pomp ervoor dat jouw systeem efficiënt en betrouwbaar blijft werken.
Deze vacuümpomp uit de MEC-serie wordt aangedreven door een 1 3/8" 6 splines aansluiting en draait met een snelheid van 540 omwentelingen per minuut in de linkse richting. De pomp is uitgerust met een gedwongen smeringssysteem en heeft zowel een overdrukventiel van 1 1/4" als een onderdrukventiel van 1 1/2".
Voor optimale prestaties dien je bij ingebruikname de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis te vullen. Met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 3000 M LF SX D60 STD ben je verzekerd van een duurzame en hoogwaardige oplossing voor jouw mestverwerkingssysteem.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 3600 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 3000 M LF SX D60 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.694,00 €
Exkl. Steuern:
1.423,53 €
1.439,90 €
Exkl. Steuern:
1.210,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
