
calcActive())">
2.076,20 €
Exkl. Steuern:
1.744,71 €
1.764,77 €
Exkl. Steuern:
1.483,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032275
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 D LA SX D60 STD, 4350 l/min
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 D LA SX D60 STD is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 4350 liter per minuut zorgt deze pomp ervoor dat je klus snel geklaard is. De aandrijving met 1 3/8", 6 splines en een toerental van 1000 omw/min garanderen optimale prestaties.
De MEC 4000 D LA SX D60 STD is uitgevoerd met een automatisch smeersysteem en overdruk- en onderdrukventielen van respectievelijk 1 1/4" en 1 1/2". De draairichting is naar links en de aansluiting heeft een diameter van 60 mm. Voor gebruik dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis te vullen.
Met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 D LA SX D60 STD ben je verzekerd van betrouwbaarheid en topprestaties. Kies voor kwaliteit en efficiency in mestverwerking met deze topper in vacuümpompen.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 4350 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 4000 D LA SX D60 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.076,20 €
Exkl. Steuern:
1.744,71 €
1.764,77 €
Exkl. Steuern:
1.483,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
