
calcActive())">
2.332,16 €
Exkl. Steuern:
1.959,80 €
1.982,34 €
Exkl. Steuern:
1.665,83 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032463
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 P LA SX D60 STD - 4350 l/min
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 P LA SX D60 STD is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 4350 l/min is deze vacuümpomp een betrouwbare partner in het veld. De MEC 4000 P LA SX D60 STD is uitgerust met een cilindrische as van 30 mm en draait linksom voor optimale prestaties. Het automatische smeringssysteem zorgt voor een langere levensduur en minder onderhoud. Let op: bij aanschaf dien je zelf een veiligheidsventiel toe te voegen. Kies voor kwaliteit en efficiency met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 P LA SX D60 STD.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Uitvoering | MEC 4000 P LA SX D60 STD |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Capaciteit (l/min.) | 4350 |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
| As-Ø (mm) | 30 |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 30 mm |
| Draairichting | Links |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Serie/model | MEC |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Beschrijving | Compressoren worden geleverd zonder veiligheidsventiel! Aandrijving: gladde as met spiebaan. |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.332,16 €
Exkl. Steuern:
1.959,80 €
1.982,34 €
Exkl. Steuern:
1.665,83 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
