
calcActive())">
1.911,00 €
Exkl. Steuern:
1.605,88 €
1.624,35 €
Exkl. Steuern:
1.365,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032237
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 M LF SX D60 STD - Capaciteit: 4350 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 M LF SX D60 STD is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 4350 liter per minuut zorgt deze vacuümpomp ervoor dat je elke klus aankunt. De aandrijving met 1 3/8" 6 splines en een toerental van 540 omw/min garanderen optimale prestaties.
De MEC 4000 M LF SX D60 STD is uitgevoerd met een 60 mm aansluiting en voorzien van gedwongen smering voor een lange levensduur. Het overdrukventiel van 1 1/4" en onderdrukventiel van 1 1/2" zorgen voor veiligheid en betrouwbaarheid tijdens het gebruik.
Voor optimale werking dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te vullen met olie 210CLP460 GEB20. Met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 M LF SX D60 STD ben je verzekerd van hoogwaardige kwaliteit en maximale prestaties.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 4350 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 4000 M LF SX D60 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.911,00 €
Exkl. Steuern:
1.605,88 €
1.624,35 €
Exkl. Steuern:
1.365,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
