
calcActive())">
1.695,04 €
Exkl. Steuern:
1.424,40 €
1.440,78 €
Exkl. Steuern:
1.210,74 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032269
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 3000 P LF DX D60 STD - Capaciteit: 3600 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 3000 P LF DX D60 STD is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 3600 liter per minuut zorgt deze vacuümpomp ervoor dat je elke klus moeiteloos aankunt.
De MEC 3000 P LF DX D60 STD is uitgerust met een cilindrische as van 30 mm en draait rechtsom voor optimale prestaties. Het gedwongen smeringssysteem zorgt ervoor dat de pomp soepel blijft werken, terwijl het overdrukventiel van 1 1/4" en onderdrukventiel van 1 1/2" de veiligheid garanderen.
Voor gebruik dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en de olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis te vullen. Met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 3000 P LF DX D60 STD ben je verzekerd van betrouwbaarheid en topprestaties in de mestverwerking.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 30 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 3600 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 30 |
| Uitvoering | MEC 3000 P LF DX D60 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.695,04 €
Exkl. Steuern:
1.424,40 €
1.440,78 €
Exkl. Steuern:
1.210,74 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
