
calcActive())">
2.564,69 €
Exkl. Steuern:
2.155,20 €
2.179,98 €
Exkl. Steuern:
1.831,92 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032285
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 8000 P LA DX D80 - 8100 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die jouw mestverwerking naar een hoger niveau tilt? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 8000 P LA DX D80 is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 8100 l/min en een aansluiting van 80 mm, is deze pomp ontworpen om topprestaties te leveren. De MEC 8000 P LA DX D80 is uitgerust met een cilindrische as van Ø 32 mm en draait rechtsom voor optimale efficiëntie. Het automatische smeringssysteem zorgt voor een soepele werking, terwijl het overdrukventiel en onderdrukventiel van 1 1/2" de veiligheid waarborgen. Voor gebruik dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis te vullen. Kies voor betrouwbaarheid en prestaties met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 8000 P LA DX D80!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 8100 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 32 |
| Uitvoering | MEC 8000 P LA DX D80 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.564,69 €
Exkl. Steuern:
2.155,20 €
2.179,98 €
Exkl. Steuern:
1.831,92 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
