
calcActive())">
2.434,60 €
Exkl. Steuern:
2.045,88 €
2.069,41 €
Exkl. Steuern:
1.739,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032245
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 8000 - 8100 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 8000 is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 8100 liter per minuut zorgt deze pomp ervoor dat jouw systeem efficiënt en betrouwbaar blijft werken. De aandrijving met 1 3/8", 6 splines zorgt voor een soepele werking, terwijl het automatische smeersysteem ervoor zorgt dat de pomp goed gesmeerd blijft zonder dat jij er constant aan hoeft te denken. Met een draairichting naar links en een aansluiting van 80 mm is deze vacuümpomp eenvoudig te integreren in jouw systeem. Daarnaast is de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 8000 uitgerust met een overdrukventiel en onderdrukventiel van 1 1/2" voor optimale veiligheid. Kortom, deze vacuümpomp is de perfecte keuze voor elke mestverwerkingstoepassing.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 8100 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 8000 M LA SX D80 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.434,60 €
Exkl. Steuern:
2.045,88 €
2.069,41 €
Exkl. Steuern:
1.739,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
