
calcActive())">
2.514,40 €
Exkl. Steuern:
2.112,94 €
2.137,24 €
Exkl. Steuern:
1.796,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032284
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 8000 P LF DX D80 - 8100 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 8000 P LF DX D80 is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 8100 l/min en een aansluiting van 80 mm, levert deze pomp topprestaties. De cilindrische as met een diameter van 32 mm en gedwongen smeringssysteem zorgen voor een soepele werking en langdurige duurzaamheid. De MEC 8000 P LF DX D80 is ontworpen voor efficiëntie en betrouwbaarheid, met een rechtsdraaiende draairichting en een uitvoering die voldoet aan de hoogste standaarden. Voor optimale prestaties, vul de compressorolie en het tandwielhuis met de aanbevolen oliën. Kies voor kwaliteit en prestaties met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 8000 P LF DX D80!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 8100 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 32 |
| Uitvoering | MEC 8000 P LF DX D80 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.514,40 €
Exkl. Steuern:
2.112,94 €
2.137,24 €
Exkl. Steuern:
1.796,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
