
calcActive())">
1.560,80 €
Exkl. Steuern:
1.311,60 €
1.326,68 €
Exkl. Steuern:
1.114,86 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032233
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 M LF SX D45 STD - Capaciteit: 2750 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 M LF SX D45 STD is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 2750 liter per minuut zorgt deze pomp voor efficiënte en betrouwbare prestaties. De aandrijving met 1 3/8" 6 splines en een toerental van 540 omw/min garanderen een soepele werking. Dankzij de gedwongen smering en de overdruk- en onderdrukventielen is deze vacuümpomp duurzaam en onderhoudsvriendelijk. De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 M LF SX D45 STD is ontworpen voor optimale prestaties in mestverwerking en biogastechniek. Maak jouw systeem compleet met deze hoogwaardige vacuümpomp!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 2750 |
| Aansluiting (mm) | 45 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 2000 M LF SX D45 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.560,80 €
Exkl. Steuern:
1.311,60 €
1.326,68 €
Exkl. Steuern:
1.114,86 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
