
calcActive())">
1.496,60 €
Exkl. Steuern:
1.257,65 €
1.272,11 €
Exkl. Steuern:
1.069,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032266
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 P LA DX D45 STD 2750 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 P LA DX D45 STD is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 2750 l/min en een aansluiting van 45 mm, is deze pomp perfect voor grootschalige toepassingen. De MEC 2000 P LA DX D45 STD is uitgevoerd met een cilindrische as Ø van 30 mm en draait rechtsom voor optimale prestaties. Dankzij het automatische smeersysteem en de overdruk- en onderdrukventielen is deze vacuümpomp betrouwbaar en onderhoudsvriendelijk. Vul de compressorolie en het tandwielhuis met de voorgeschreven olie voor een optimale werking. Kortom, met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 P LA DX D45 STD ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid in jouw mestverwerkingsproces.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 30 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 2750 |
| Aansluiting (mm) | 45 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 30 |
| Uitvoering | MEC 2000 P LA DX D45 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.496,60 €
Exkl. Steuern:
1.257,65 €
1.272,11 €
Exkl. Steuern:
1.069,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
