
calcActive())">
1.486,80 €
Exkl. Steuern:
1.249,41 €
1.263,78 €
Exkl. Steuern:
1.062,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032234
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 M LF SX D45 STD - 2750 l/min
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 M LF SX D45 STD is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 2750 liter per minuut zorgt deze pomp voor efficiënte verwerking van mest. De aandrijving met 1 3/8" en 6 splines garandeert een betrouwbare werking, terwijl het automatische smeersysteem zorgt voor een langere levensduur. Dankzij de MEC 2000 M LF SX D45 STD uitvoering en de bijgeleverde overdruk- en onderdrukventielen is deze vacuümpomp compleet en direct klaar voor gebruik. Vertrouw op Battioni Pagani voor hoogwaardige kwaliteit en optimale prestaties in mestverwerking en biogastechniek.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 2750 |
| Aansluiting (mm) | 45 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 2000 M LF SX D45 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.486,80 €
Exkl. Steuern:
1.249,41 €
1.263,78 €
Exkl. Steuern:
1.062,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
