
calcActive())">
1.524,60 €
Exkl. Steuern:
1.281,18 €
1.295,91 €
Exkl. Steuern:
1.089,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032267
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2750 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2750 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 2750 liter per minuut en een aansluiting van 45 mm, levert deze pomp topprestaties. De MEC 2000 D LF SX D45 STD uitvoering zorgt voor efficiënte werking, terwijl het gedwongen smeersysteem en overdruk- en onderdrukventielen zorgen voor optimale prestaties en veiligheid. Vul de compressorolie en het tandwielhuis met de juiste olie voor gebruik. Klaar om jouw mestverwerking naar een hoger niveau te tillen? Kies dan voor de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2750 l/min.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 2750 |
| Aansluiting (mm) | 45 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 2000 D LF SX D45 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.524,60 €
Exkl. Steuern:
1.281,18 €
1.295,91 €
Exkl. Steuern:
1.089,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
