
calcActive())">
4.655,01 €
Exkl. Steuern:
3.911,77 €
3.956,75 €
Exkl. Steuern:
3.325,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032364
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (129 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 84 DV LA SX D100 STD - Capaciteit: 14420 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 84 DV LA SX D100 STD is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 14420 liter per minuut, is deze pomp ontworpen om topprestaties te leveren. De aandrijving met 1 3/8" 6 splines zorgt voor een soepele werking, terwijl het automatische smeersysteem ervoor zorgt dat de pomp altijd optimaal presteert. Dankzij het overdrukventiel van 2" en het onderdrukventiel van 1 1/2" ben je verzekerd van een veilige werking. De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 84 DV LA SX D100 STD is de ideale keuze voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 14420 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 84 DV LA SX D100 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4.655,01 €
Exkl. Steuern:
3.911,77 €
3.956,75 €
Exkl. Steuern:
3.325,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
