
calcActive())">
4.141,20 €
Exkl. Steuern:
3.480,00 €
3.520,02 €
Exkl. Steuern:
2.958,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032301
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC II 13500 D LF SX D100 (LONG LIFE)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die lang meegaat? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC II 13500 D LF SX D100 (LONG LIFE) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 13845 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, is deze pomp ideaal voor mestverwerking en biogastechniek. De MEC II 13500 D LF SX D100 is uitgerust met gedwongen smering en overdruk- en onderdrukventielen van respectievelijk 2" en 1 1/2". Voor optimale prestaties dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 te gebruiken. Kies voor duurzaamheid en efficiëntie met deze Battioni Pagani vacuümpomp!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 13845 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC II 13500 D LF SX D100 LONG LIFE |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4.141,20 €
Exkl. Steuern:
3.480,00 €
3.520,02 €
Exkl. Steuern:
2.958,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
