
calcActive())">
5.912,49 €
Exkl. Steuern:
4.968,48 €
5.025,62 €
Exkl. Steuern:
4.223,21 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032444
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vakuumpumpe MEC 16500 D LA SX UL D100 (LONG LIFE)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vakuumpumpe MEC 16500 D LA SX UL D100 (LONG LIFE) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 16800 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, levert deze pomp topprestaties voor jouw agrarische behoeften. De automatische smering zorgt voor een probleemloze werking, terwijl het overdrukventiel van 2" en onderdrukventiel van 1 1/2" zorgen voor optimale veiligheid. De MEC 16500 D LA SX UL D100 LONG LIFE is ontworpen voor duurzaamheid en betrouwbaarheid, waardoor het een slimme investering is voor elke boerderij. Met Battioni Pagani weet je dat je kwaliteit in huis haalt.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 Zähne |
| Toerental (omw./min.) | 1400 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 16800 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Vor Inbetriebnahme müssen das Kompressorenöl 21088898 GEB5 oder 4055070200100 und das Zahnradgehäuse mit Öl 210CLP460 GEB20 gefüllt werden. |
| Uitvoering | MEC 16500 D LA SX UL D100 LONG LIFE |
| Smeersysteem | Automatischer Schmierung |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
5.912,49 €
Exkl. Steuern:
4.968,48 €
5.025,62 €
Exkl. Steuern:
4.223,21 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
