
calcActive())">
3.325,00 €
Exkl. Steuern:
2.794,12 €
2.826,25 €
Exkl. Steuern:
2.375,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032252
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC II 11000 M LF SX D100 (LONG LIFE)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die jouw mestverwerking naar een hoger niveau tilt? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC II 11000 M LF SX D100 (LONG LIFE) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 11137 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, is deze pomp ontworpen voor topprestaties. De MEC II 11000 M LF SX D100 LONG LIFE is uitgerust met een gedwongen smeringssysteem en overdrukventiel van 2" voor optimale werking. Vul het tandwielhuis met de juiste olie voor gebruik. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem vandaag nog met deze betrouwbare vacuümpomp!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11137 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC II 11000 M LF SX D100 LONG LIFE |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
| Menkenr. | 68689 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3.325,00 €
Exkl. Steuern:
2.794,12 €
2.826,25 €
Exkl. Steuern:
2.375,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
