
calcActive())">
3.452,40 €
Exkl. Steuern:
2.901,18 €
2.934,54 €
Exkl. Steuern:
2.466,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032338
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 10680 l/min 1000 omw/min 80 mm.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 10680 liter per minuut en een toerental van 1000 omwentelingen per minuut, zorgt deze pomp voor efficiënte en betrouwbare prestaties. De aansluiting van 80 mm maakt het eenvoudig om deze pomp in jouw systeem te integreren. De Star 60 MAV LF SX D80 STD uitvoering zorgt voor een probleemloze werking. Met gedwongen smering en overdruk- en onderdrukventielen van respectievelijk 2" en 1 1/2", ben je verzekerd van optimale prestaties en veiligheid. Bestel nu en optimaliseer jouw mestverwerkingssysteem met de Battioni Pagani Vacuümpomp Star!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 10680 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 60 MAV LF SX D80 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3.452,40 €
Exkl. Steuern:
2.901,18 €
2.934,54 €
Exkl. Steuern:
2.466,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
