
calcActive())">
1.306,17 €
Exkl. Steuern:
1.097,62 €
1.110,25 €
Exkl. Steuern:
932,98 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034091
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0091/560, 6" - Hydraulisch dubbelwerkend, NW 150mm
De MZ Mestafsluiter Art.0091/560, 6" is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwbedrijf. Met hydraulische dubbelwerkende schuifbediening en een NW van 150mm (6 inch) is deze mestafsluiter perfect voor jouw behoeften. De flens naar flens aansluitwijze zorgt voor een naadloze installatie. Met een max. werkdruk van 10 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C, is deze mestafsluiter betrouwbaar in alle omstandigheden. De uitvoering met afvoer maakt het onderhoud eenvoudig. Kies voor kwaliteit, kies voor de MZ Mestafsluiter Art.0091/560, 6".
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 150 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 140 |
| A (mm) | 350 |
| H (mm) | 160 |
| I1 (mm) | 150 |
| I2 (mm) | 240 |
| Referentienr. | ARZO0091150560 |
| I (mm) | 240 |
| H (mm) | 395 |
| Uitvoering | 6" met afvoer Art. 0091/560 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.306,17 €
Exkl. Steuern:
1.097,62 €
1.110,25 €
Exkl. Steuern:
932,98 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
