
calcActive())">
962,82 €
Exkl. Steuern:
809,09 €
818,40 €
Exkl. Steuern:
687,73 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034331
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0090/0551, 6" - Hydraulisch dubbelwerkend, NW 150mm
De MZ Mestafsluiter Art.0090/0551 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwbedrijf. Met een NW van 150mm (6 inch) en hydraulische dubbelwerkende schuifbediening, zorgt deze mestafsluiter voor optimale controle. De flens naar flens aansluitwijze maakt installatie eenvoudig. Met een max. werkdruk van 10 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omstandigheden. De uitvoering met dubbelwerkende hydrauliekcilinder Art. 0551 zorgt voor nog meer gemak. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met de MZ Mestafsluiter Art.0090/0551!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 150 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 50 |
| A (mm) | 63 |
| B (mm) | 415 |
| C (mm) | 130 |
| D (mm) | 150 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 221 |
| H (mm) | 458 |
| Referentienr. | ARZO0090150551 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 713 |
| L1 (mm) | 150 |
| L2 (mm) | 240 |
| Uitvoering | 6", met dubbelwerkende hydrauliekcilinder Art. 0551 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
962,82 €
Exkl. Steuern:
809,09 €
818,40 €
Exkl. Steuern:
687,73 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
