
calcActive())">
933,32 €
Exkl. Steuern:
784,30 €
793,31 €
Exkl. Steuern:
666,65 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034350
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestschuifafsluiter art. 0100/0551, 6", Hydraulisch, NW 150mm
De MZ Mestschuifafsluiter art. 0100/0551, 6", is een krachtige hydraulische afsluiter met een NW van 150mm. Deze dubbelwerkende afsluiter is ideaal voor het regelen van meststromen met een maximale werkdruk van 10 bar. De vernieuwde structuur en mof zorgen voor een verbeterde afdichting, waardoor alleen de individuele afdichting vervangen hoeft te worden bij slijtage. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze afsluiter duurzaam en betrouwbaar. Upgrade uw mestverwerkingssysteem met deze hoogwaardige afsluiter voor efficiënte controle en optimale prestaties.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 150 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Afsluiter |
| L (mm) | 60 |
| A (mm) | 90 |
| B (mm) | 501 |
| C (mm) | 130 |
| D (mm) | 150 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 221 |
| H (mm) | 458 |
| Referentienr. | ARZO0100150551 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 713 |
| L1 (mm) | 150 |
| L2 (mm) | 240 |
| Uitvoering | 6", met dubbelwerkende hydrauliekcilinder art. 0551 |
| Extra informatie | De nieuwe uitvoering heeft een sterkere lichaamsstructuur en een nieuwe mof, waarvoor geen roestvrijstalen ring nodig is om de afdichting te bevestigen. Dit betekent dat de gehele huls niet meer vervangen hoeft te worden als de afdichting versleten is. U hoeft alleen de individuele afdichting te vervangen. De nieuwe mof is niet uitwisselbaar met de oude mof. Onderdelen voor de oude uitvoering blijven leverbaar. |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
933,32 €
Exkl. Steuern:
784,30 €
793,31 €
Exkl. Steuern:
666,65 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
