
calcActive())">
1.897,12 €
Exkl. Steuern:
1.594,22 €
1.612,55 €
Exkl. Steuern:
1.355,08 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034359
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0100/0551, 10", Hydraulisch dubbelwerkend, NW 250mm
De MZ Mestafsluiter Art.0100/0551 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwbedrijf. Met een NW van 250mm (10 inch) en hydraulische dubbelwerkende schuifbediening, is deze mestafsluiter van topkwaliteit. De flens naar flens aansluiting zorgt voor een naadloze integratie in jouw systeem. Met een max. werkdruk van 6 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C, is deze mestafsluiter betrouwbaar in alle omstandigheden. De uitvoering met dubbelwerkende hydrauliekcilinder Art. 0551 zorgt voor optimale prestaties. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem vandaag nog met de MZ Mestafsluiter Art.0100/0551!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 250 |
| NW (inch) | 10" |
| Max. werkdruk (bar) | 6 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 70 |
| A (mm) | 120 |
| B (mm) | 628 |
| C (mm) | 200 |
| D (mm) | 249 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 340 |
| H (mm) | 673 |
| Referentienr. | ARZO0100250551 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 1027 |
| L2 (mm) | 350 |
| Uitvoering | 10", met dubbelwerkende hydrauliekcilinder Art. 0551 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.897,12 €
Exkl. Steuern:
1.594,22 €
1.612,55 €
Exkl. Steuern:
1.355,08 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
