
calcActive())">
2.280,67 €
Exkl. Steuern:
1.916,53 €
1.938,57 €
Exkl. Steuern:
1.629,05 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034361
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0100/0576, 10" Pneumatisch dubbelwerkend, NW 250.
De MZ Mestafsluiter Art.0100/0576 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwbedrijf. Met een NW van 250 en een diameter van 10 inch, is deze pneumatisch dubbelwerkende mestafsluiter perfect voor jouw behoeften. De flens-naar-flens aansluiting zorgt voor een naadloze integratie in jouw systeem. Met een max. werkdruk van 6 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C, is deze mestafsluiter robuust en betrouwbaar in alle omstandigheden. De uitvoering met dubbelwerkende pneumatische cilinder en reed-contact (art. 0576) maakt deze mestafsluiter een must-have voor elke moderne boerderij. Upgrade vandaag nog jouw mestverwerkingssysteem met de MZ Mestafsluiter Art.0100/0576!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Pneumatisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 250 |
| NW (inch) | 10" |
| Max. werkdruk (bar) | 6 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 70 |
| A (mm) | 120 |
| B (mm) | 628 |
| C (mm) | 200 |
| D (mm) | 249 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 340 |
| H (mm) | 687 |
| Referentienr. | ARZO0100250576 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 1037 |
| L2 (mm) | 350 |
| Uitvoering | 10", met dubbelwerkende pneumatische cilinder en reed-contact, art. 0576 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.280,67 €
Exkl. Steuern:
1.916,53 €
1.938,57 €
Exkl. Steuern:
1.629,05 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
