
calcActive())">
1.100,50 €
Exkl. Steuern:
924,79 €
935,42 €
Exkl. Steuern:
786,07 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034351
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0100/0575, 6" - Pneumatisch, NW 150mm, Max. werkdruk 10 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0100/0575 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in uw landbouwbedrijf. Met een diameter van 6" (NW 150mm) en een maximale werkdruk van 10 bar, biedt deze pneumatisch bediende mestafsluiter optimale prestaties. De dubbelwerkende pneumatische cilinder zorgt voor een vlotte bediening. De vernieuwde uitvoering heeft een robuuste lichaamsstructuur en een verbeterde mof, waardoor vervanging van de gehele huls niet meer nodig is bij slijtage van de afdichting. Enkel de individuele afdichting hoeft vervangen te worden. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Upgrade uw mestverwerkingssysteem met de MZ Mestafsluiter voor optimale prestaties en duurzaamheid.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Pneumatisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 150 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 60 |
| A (mm) | 90 |
| B (mm) | 501 |
| C (mm) | 130 |
| D (mm) | 150 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 221 |
| H (mm) | 463 |
| Referentienr. | ARZO0100150575 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 712 |
| L1 (mm) | 150 |
| L2 (mm) | 240 |
| Uitvoering | 6", met dubbelwerkende pneumatische cilinder, Art. 0575 |
| Extra informatie | De nieuwe uitvoering heeft een sterkere lichaamsstructuur en een nieuwe mof, waarvoor geen roestvrijstalen ring nodig is om de afdichting te bevestigen. Dit betekent dat de gehele huls niet meer vervangen hoeft te worden als de afdichting versleten is. U hoeft alleen de individuele afdichting te vervangen. De nieuwe mof is niet uitwisselbaar met de oude mof. Onderdelen voor de oude uitvoering blijven leverbaar. |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.100,50 €
Exkl. Steuern:
924,79 €
935,42 €
Exkl. Steuern:
786,07 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
