
calcActive())">
972,66 €
Exkl. Steuern:
817,36 €
826,75 €
Exkl. Steuern:
694,75 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034146
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0102, 6", Flens → flens, NW 150mm, Max. werkdruk 10 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0102 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in uw landbouwbedrijf. Met een NW van 150mm (6") en een maximale werkdruk van 10 bar, biedt deze mestafsluiter betrouwbare prestaties. De handwielbediening zorgt voor eenvoudige controle. De flens naar flens aansluiting maakt installatie een fluitje van een cent. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Kortom, de MZ Mestafsluiter Art.0102 is de ideale keuze voor uw mestverwerkingssysteem.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Handwiel |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 150 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 60 |
| B (mm) | 225 |
| C (mm) | 130 |
| D (mm) | 150 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| Referentienr. | ARZO0102150000 |
| H (mm) | 495 |
| L1 (mm) | 150 |
| L2 (mm) | 240 |
| Uitvoering | 6" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
972,66 €
Exkl. Steuern:
817,36 €
826,75 €
Exkl. Steuern:
694,75 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
