
calcActive())">
913,65 €
Exkl. Steuern:
767,77 €
776,59 €
Exkl. Steuern:
652,60 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034151
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / RIV Mestschuifafsluiter Gladio 6" - Flens → flens, NW 150mm, Max. werkdruk 10 bar
De RIV Mestschuifafsluiter Gladio 6" is de perfecte oplossing voor het reguleren van meststromen met een maximale werkdruk van 10 bar. Met een NW van 150mm en een flens-aansluiting is deze afsluiter betrouwbaar en duurzaam. De afmetingen van 6" zorgen voor een efficiënte mestverwerking. De afsluiter is ontworpen met een temperatuurbereik van -20°C tot +90°C, waardoor hij geschikt is voor diverse omgevingen. Met zijn stevige constructie en eenvoudige bediening is de RIV Mestschuifafsluiter Gladio 6" een essentieel onderdeel voor elke mestverwerkingsinstallatie.
Weitere Informationen
| Marke | Riv |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 150 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Temperatuurbereik (°C) | -20°C → +90°C |
| Type schuif | Afsluiter |
| Ø (mm) | 150 |
| A (mm) | 150 |
| Afmetingen | 6" |
| D1 (mm) | 240 |
| H (mm) | 525 |
| H1 (mm) | 411 |
| S (mm) | 60 |
| H2 (mm) | 110 |
| F (mm) | M12 |
| H (mm) | 671 |
| G (mm) | M20 |
| Uitvoering | 6" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
913,65 €
Exkl. Steuern:
767,77 €
776,59 €
Exkl. Steuern:
652,60 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
