
calcActive())">
1.061,17 €
Exkl. Steuern:
891,74 €
902,00 €
Exkl. Steuern:
757,98 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034152
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / RIV Mestschuifafsluiter Gladio 8" - NW: 200mm, Max. werkdruk: 8 bar
De RIV Mestschuifafsluiter Gladio 8" is een krachtige afsluiter met een NW van 200mm en een maximale werkdruk van 8 bar. Deze robuuste afsluiter is ontworpen voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een aansluitwijze van flens naar flens en een temperatuurbereik van -20°C tot +90°C is deze afsluiter geschikt voor diverse toepassingen. De Gladio 8" heeft een solide constructie en is eenvoudig te installeren. Met zijn duurzame materialen en betrouwbare werking is deze afsluiter een onmisbaar onderdeel van elk mestverwerkingsproces. Maak jouw mestafsluiting compleet met de RIV Mestschuifafsluiter Gladio 8"!
Weitere Informationen
| Marke | Riv |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 200 |
| NW (inch) | 8" |
| Max. werkdruk (bar) | 8 |
| Temperatuurbereik (°C) | -20°C → +90°C |
| Type schuif | Afsluiter |
| Ø (mm) | 200 |
| A (mm) | 180 |
| Afmetingen | 8" |
| D1 (mm) | 295 |
| H (mm) | 607 |
| H1 (mm) | 465 |
| S (mm) | 60 |
| H2 (mm) | 110 |
| F (mm) | M12 |
| H (mm) | 671 |
| G (mm) | M20 |
| Uitvoering | 8" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.061,17 €
Exkl. Steuern:
891,74 €
902,00 €
Exkl. Steuern:
757,98 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
