
calcActive())">
1.336,54 €
Exkl. Steuern:
1.123,14 €
1.136,06 €
Exkl. Steuern:
954,67 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034356
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0100/0575, 8" - Pneumatisch, NW 200mm, Max. 8 bar.
De MZ Mestafsluiter Art.0100/0575 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in uw landbouwbedrijf. Met een NW van 200mm (8") en een maximale werkdruk van 8 bar, biedt deze pneumatisch bediende mestafsluiter optimale prestaties. De dubbelwerkende pneumatische cilinder zorgt voor een vlotte bediening. De afmetingen van deze mestafsluiter zijn perfect afgestemd op uw behoeften, met een compact ontwerp van 628mm x 156mm x 200mm (LxBxD). De temperatuurbestendigheid van -15°C tot +80°C maakt deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met de MZ Mestafsluiter Art.0100/0575!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Pneumatisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 200 |
| NW (inch) | 8" |
| Max. werkdruk (bar) | 8 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 60 |
| A (mm) | 120 |
| B (mm) | 628 |
| C (mm) | 156 |
| D (mm) | 200 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 273,5 |
| H (mm) | 557 |
| Referentienr. | ARZO0100200575 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 853 |
| L1 (mm) | 180 |
| L2 (mm) | 295 |
| Uitvoering | 8", met dubbelwerkende pneumatische cilinder, Art. 0575 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.336,54 €
Exkl. Steuern:
1.123,14 €
1.136,06 €
Exkl. Steuern:
954,67 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
