
calcActive())">
1.218,52 €
Exkl. Steuern:
1.023,97 €
1.035,74 €
Exkl. Steuern:
870,37 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034335
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0090/0551, 8" - Hydraulisch, NW 200mm, Max. 8 bar.
De MZ Mestafsluiter Art.0090/0551 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting op jouw landbouwbedrijf. Met een NW van 200mm (8") en een maximale werkdruk van 8 bar, biedt deze hydraulisch dubbelwerkende mestafsluiter optimale prestaties. De flens naar flens aansluiting zorgt voor een stevige bevestiging. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. De uitvoering met dubbelwerkende hydrauliekcilinder Art. 0551 zorgt voor soepele bediening. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de MZ Mestafsluiter Art.0090/0551!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 200 |
| NW (inch) | 8" |
| Max. werkdruk (bar) | 8 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 60 |
| A (mm) | 90 |
| B (mm) | 501 |
| C (mm) | 156 |
| D (mm) | 200 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 273,5 |
| H (mm) | 552 |
| Referentienr. | ARZO0090200551 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 847 |
| L1 (mm) | 195 |
| L2 (mm) | 295 |
| Uitvoering | 8", met dubbelwerkende hydrauliekcilinder Art. 0551 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.218,52 €
Exkl. Steuern:
1.023,97 €
1.035,74 €
Exkl. Steuern:
870,37 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
