
calcActive())">
1.356,21 €
Exkl. Steuern:
1.139,67 €
1.152,78 €
Exkl. Steuern:
968,72 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034095
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0101/560, 8" - Hydraulisch dubbelwerkend, NW 200mm
De MZ Mestafsluiter Art.0101/560, 8" is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwbedrijf. Met hydraulische dubbelwerkende schuifbediening en een NW van 200mm, biedt deze mestafsluiter betrouwbare prestaties. De flens naar flens aansluiting zorgt voor een naadloze integratie in je systeem. Met een max. werkdruk van 8 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C, is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omstandigheden. De compacte afmetingen (L: 160mm, A: 390mm, h: 206mm) maken installatie eenvoudig. Kies voor kwaliteit en duurzaamheid met de MZ Mestafsluiter Art.0101/560, 8".
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 200 |
| NW (inch) | 8" |
| Max. werkdruk (bar) | 8 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 160 |
| A (mm) | 390 |
| H (mm) | 206 |
| I1 (mm) | 180 |
| I2 (mm) | 295 |
| Referentienr. | ARZO0101200560 |
| I (mm) | 293 |
| H (mm) | 450 |
| Uitvoering | 8" zonder afvoer Art. 0101/560 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.356,21 €
Exkl. Steuern:
1.139,67 €
1.152,78 €
Exkl. Steuern:
968,72 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
