
calcActive())">
992,32 €
Exkl. Steuern:
833,88 €
843,47 €
Exkl. Steuern:
708,80 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034147
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestschuifafsluiter 8" - Flens → flens, Max. werkdruk 8 bar
De MZ Mestschuifafsluiter 8" met flens-aansluiting is de ideale keuze voor het efficiënt reguleren van meststromen met een maximale werkdruk van 8 bar. Deze robuuste afsluiter is ontworpen met een NW van 200 mm (8") en heeft een compacte bouw van 60 mm (L) x 90 mm (A) x 501 mm (B). De afmetingen van C, D, en E zijn respectievelijk 156 mm, 200 mm, en 273,5 mm. Met een hoge kwaliteit constructie en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C, is deze afsluiter duurzaam en betrouwbaar in verschillende omgevingen. De MZ Mestschuifafsluiter 8" is de perfecte keuze voor mestverwerkingstoepassingen waar precisie en betrouwbaarheid essentieel zijn.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 200 |
| NW (inch) | 8" |
| Max. werkdruk (bar) | 8 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Afsluiter |
| L (mm) | 60 |
| A (mm) | 90 |
| B (mm) | 501 |
| C (mm) | 156 |
| D (mm) | 200 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 273,5 |
| H (mm) | 110 |
| Referentienr. | ARZO0100200000 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 611 |
| L1 (mm) | 180 |
| L2 (mm) | 295 |
| Uitvoering | 8" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
992,32 €
Exkl. Steuern:
833,88 €
843,47 €
Exkl. Steuern:
708,80 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
