
calcActive())">
431,74 €
Exkl. Steuern:
362,81 €
366,98 €
Exkl. Steuern:
308,39 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034190
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0080, 4" - Flens → flens, Max. werkdruk 4 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0080, 4" is de perfecte keuze voor jouw mestafsluitingsbehoeften. Met een robuuste constructie en een maximale werkdruk van 4 bar, ben je verzekerd van duurzaamheid en betrouwbaarheid. Deze mestafsluiter is uitgerust met een flens naar flens aansluiting en heeft een NW van 95 mm (4 inch). Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. De compacte afmetingen van 68 mm (L) x 90 mm (A) x 45 mm (B) maken het gemakkelijk te installeren en te gebruiken. Kies voor de MZ Mestafsluiter Art.0080, 4" voor optimale prestaties en efficiëntie in mestverwerking en biogastechniek.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 95 |
| NW (inch) | 4" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 68 |
| A (mm) | 90 |
| B (mm) | 45 |
| C (mm) | 75 |
| D (mm) | 95 |
| E (mm) | 150 |
| H (mm) | 272 |
| Referentienr. | ARZO0080100000 |
| D (mm) | M12 |
| L (mm) | 120 |
| I (mm) | 120 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 319 |
| Uitvoering | 4" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
431,74 €
Exkl. Steuern:
362,81 €
366,98 €
Exkl. Steuern:
308,39 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
