
calcActive())">
579,27 €
Exkl. Steuern:
486,78 €
492,37 €
Exkl. Steuern:
413,76 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034191
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestschuifafsluiter art. 0080, 6" - Flens → flens, Max. werkdruk 4 bar
De MZ Mestschuifafsluiter art. 0080, 6" is de perfecte keuze voor efficiënte mestafsluiting. Met een maximale werkdruk van 4 bar en een aansluiting van flens naar flens, biedt deze afsluiter betrouwbaarheid en duurzaamheid. De afmetingen van NW 145 en een lengte van 68 mm zorgen voor een optimale werking. Deze afsluiter is ontworpen voor een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C, waardoor hij geschikt is voor diverse omgevingen. Met de MZ Mestschuifafsluiter ben je verzekerd van hoogwaardige prestaties en probleemloze mestverwerking.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Afsluiter |
| L (mm) | 68 |
| A (mm) | 115 |
| B (mm) | 60 |
| C (mm) | 99 |
| D (mm) | 145 |
| E (mm) | 198 |
| H (mm) | 346 |
| Referentienr. | ARZO0080150000 |
| D (mm) | M12 |
| L (mm) | 150 |
| I (mm) | 150 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 405 |
| Uitvoering | 6" |
| Menkenr. | 171516 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
579,27 €
Exkl. Steuern:
486,78 €
492,37 €
Exkl. Steuern:
413,76 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
