
calcActive())">
549,76 €
Exkl. Steuern:
461,98 €
467,30 €
Exkl. Steuern:
392,69 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034185
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0050, 6" - Schuifafsluiter, Flens → flens, Max. werkdruk 4 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0050, 6" is dé oplossing voor een soepele en efficiënte mestafsluiting. Met een wigvormige schuifafsluiter en een maximale werkdruk van 4 bar, ben je verzekerd van optimale prestaties. De afsluiter heeft een aansluiting van flens naar flens, met een diameter van 145 mm (6 inch). Dankzij de stevige constructie en de spindelbediening is deze afsluiter duurzaam en gemakkelijk te gebruiken. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze afsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Upgrade je mestverwerkingssysteem met de MZ Mestafsluiter Art.0050, 6" en ervaar het gemak en de betrouwbaarheid die het biedt.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 145 |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 277 |
| L1 (mm) | 106 |
| Referentienr. | ARZO0050150000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 110 |
| H (mm) | 390 |
| Uitvoering | 6", met spindel |
| Menkenr. | 86572 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
549,76 €
Exkl. Steuern:
461,98 €
467,30 €
Exkl. Steuern:
392,69 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
