
calcActive())">
284,22 €
Exkl. Steuern:
238,84 €
241,59 €
Exkl. Steuern:
203,02 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034182
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0044, 4" - Schuifafsluiter wigvormig, Flens → flens, Max. werkdruk 4 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0044 is dé oplossing voor een soepele mestafsluiting in jouw landbouwinstallatie. Met een wigvormige schuifafsluiter en flens naar flens aansluiting, biedt deze 4" afsluiter maximale prestaties onder druk tot 4 bar. De schuifafsluiter is ontworpen voor eenvoudige bediening en heeft een NW van 95 mm (4"), met een totale lengte van 180 mm. Dankzij de robuuste constructie en hoogwaardige materialen is deze afsluiter duurzaam en betrouwbaar in gebruik. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C en een referentienummer ARZO0044100000, voldoet deze mestafsluiter aan al jouw eisen voor mestverwerking en biogastechniek. Upgrade jouw installatie met de MZ Mestafsluiter Art.0044 en ervaar het gemak van efficiënte mestafsluiting.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 95 |
| NW (inch) | 4" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 95 |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 222 |
| L1 (mm) | 96 |
| Referentienr. | ARZO0044100000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 100 |
| H (mm) | 297 |
| Uitvoering | 4", met spindel |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
284,22 €
Exkl. Steuern:
238,84 €
241,59 €
Exkl. Steuern:
203,02 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
