
calcActive())">
254,72 €
Exkl. Steuern:
214,05 €
216,51 €
Exkl. Steuern:
181,94 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034134
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0072, 4" Schuifafsluiter wigvormig, Flens → binnendraad, Ø 95mm
De MZ Mestafsluiter Art.0072 is dé oplossing voor een soepele en efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwinstallatie. Met een wigvormige schuifafsluiter en aansluiting via flens naar binnendraad, biedt deze afsluiter een betrouwbare werking. Met een diameter van 95mm (4 inch) en een werkdruk van 3 bar, is deze mestafsluiter geschikt voor diverse toepassingen. De afmetingen van 180 x 258 x 312 mm zorgen voor een handige installatie en gebruik. Kies voor kwaliteit en duurzaamheid met de MZ Mestafsluiter Art.0072 voor een probleemloze mestverwerking.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → binnendraad |
| NW (mm) | 95 |
| NW (inch) | 4" |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 95 |
| L (mm) | 180 |
| Afmetingen | 4" |
| H (mm) | 258 |
| L1 (mm) | 75,5 |
| Referentienr. | ARZO0072100000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 80 |
| H (mm) | 312 |
| Uitvoering | 4", werkdruk: 3 bar |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
254,72 €
Exkl. Steuern:
214,05 €
216,51 €
Exkl. Steuern:
181,94 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
