
calcActive())">
235,05 €
Exkl. Steuern:
197,52 €
199,79 €
Exkl. Steuern:
167,89 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034255
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0070, 4" Schuifafsluiter wigvormig, NW 95mm
De MZ Mestafsluiter Art.0070 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwinstallatie. Met een schuifafsluiter in wigvorm, NW 95mm (4 inch), ben je verzekerd van optimale prestaties. Deze afsluiter is voorzien van binnendraad aansluiting en heeft een werkdruk van 3 bar. De afmetingen van deze robuuste afsluiter zijn 75,5 mm (L) x 252 mm (h) x 312 mm (H). Met het referentienummer ARZO0070100000 en het menkenummer 25966 weet je zeker dat je kwaliteit in handen hebt. Investeer in de beste mestverwerkingstechnologie met de MZ Mestafsluiter Art.0070!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Binnendraad → binnendraad |
| NW (mm) | 95 |
| NW (inch) | 4" |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 95 |
| L (mm) | 75,5 |
| Afmetingen | 4" |
| H (mm) | 252 |
| Referentienr. | ARZO0070100000 |
| F (mm) | 70 |
| H (mm) | 312 |
| Uitvoering | 4", werkdruk: 3 bar |
| Menkenr. | 25966 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
235,05 €
Exkl. Steuern:
197,52 €
199,79 €
Exkl. Steuern:
167,89 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
