
calcActive())">
284,22 €
Exkl. Steuern:
238,84 €
241,59 €
Exkl. Steuern:
203,02 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034186
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter art. 0074, 4" - Schuifafsluiter, Flens → flens, Ø 95mm
De MZ Mestafsluiter art. 0074 is dé oplossing voor een soepele en efficiënte mestafsluiting. Met een NW van 95 mm (4") en een werkdruk van 3 bar, is deze schuifafsluiter wigvormig en perfect voor flens naar flens aansluitingen. De afmetingen van 4" zorgen voor een optimale doorstroming. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. De MZ Mestafsluiter art. 0074 is robuust gebouwd en staat garant voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Maak jouw mestverwerking efficiënter met deze hoogwaardige mestafsluiter!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 95 |
| NW (inch) | 4" |
| Max. werkdruk (bar) | 3 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 95 |
| L (mm) | 180 |
| Afmetingen | 4" |
| H (mm) | 258 |
| L1 (mm) | 96 |
| Referentienr. | ARZO0074100000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| I (mm) | 150 |
| F (mm) | 90 |
| H (mm) | 310 |
| Uitvoering | 4", werkdruk: 3 bar |
| Menkenr. | 25969 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
284,22 €
Exkl. Steuern:
238,84 €
241,59 €
Exkl. Steuern:
203,02 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
