
calcActive())">
333,40 €
Exkl. Steuern:
280,17 €
283,39 €
Exkl. Steuern:
238,14 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034187
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter art. 0074, 5" - Schuifafsluiter, Flens → flens, Ø 120mm
De MZ Mestafsluiter art. 0074 is dé oplossing voor een soepele en efficiënte mestafsluiting. Met een diameter van 5 inch en een wigvormige schuifafsluiter is dit product perfect voor jouw mestverwerkingssysteem. De afmetingen van Ø 120mm zorgen voor een optimale doorstroming. Dankzij de flens → flens aansluiting is installatie een fluitje van een cent. Met een maximale werkdruk van 3 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter betrouwbaar in alle omstandigheden. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met de MZ Mestafsluiter art. 0074!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 120 |
| NW (inch) | 5" |
| Max. werkdruk (bar) | 3 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 120 |
| L (mm) | 180 |
| Afmetingen | 5" |
| H (mm) | 292 |
| L1 (mm) | 97 |
| Referentienr. | ARZO0074125000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| I (mm) | 150 |
| F (mm) | 90 |
| H (mm) | 348 |
| Uitvoering | 5", werkdruk: 3 bar |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
333,40 €
Exkl. Steuern:
280,17 €
283,39 €
Exkl. Steuern:
238,14 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
