
calcActive())">
303,89 €
Exkl. Steuern:
255,37 €
258,31 €
Exkl. Steuern:
217,07 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034135
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0072, 5" - Schuifafsluiter, Flens → binnendraad, NW: 120mm
Op zoek naar een betrouwbare mestafsluiter voor jouw landbouwtoepassingen? De MZ Mestafsluiter Art.0072 is precies wat je nodig hebt. Met een diameter van 5 inch en een NW van 120mm, is deze schuifafsluiter van topkwaliteit. Het wigvormige ontwerp zorgt voor een efficiënte afsluiting, terwijl de flens naar binnendraad aansluiting zorgt voor eenvoudige installatie. Met een maximale werkdruk van 3 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C, is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Betrouwbaar, duurzaam en efficiënt - de MZ Mestafsluiter Art.0072 is de perfecte keuze voor jouw mestverwerkingstoepassingen.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → binnendraad |
| NW (mm) | 120 |
| NW (inch) | 5" |
| Max. werkdruk (bar) | 3 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 120 |
| L (mm) | 180 |
| Afmetingen | 5" |
| H (mm) | 292 |
| L1 (mm) | 91 |
| Referentienr. | ARZO0072125000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 81 |
| H (mm) | 341 |
| Uitvoering | 5", werkdruk: 3 bar |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
303,89 €
Exkl. Steuern:
255,37 €
258,31 €
Exkl. Steuern:
217,07 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
