
calcActive())">
264,55 €
Exkl. Steuern:
222,31 €
224,87 €
Exkl. Steuern:
188,97 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034256
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0070, 5" - Schuifafsluiter, NW 120mm, Max. werkdruk 3 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0070 is dé oplossing voor het nauwkeurig regelen van meststromen. Met een NW van 120mm en een maximale werkdruk van 3 bar, biedt deze schuifafsluiter wigvormige precisie en betrouwbaarheid. De afmetingen van 5" zorgen voor een optimale doorstroomcapaciteit. Dankzij de binnendraad → binnendraad aansluitwijze is installatie een fluitje van een cent. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze afsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Bestel de MZ Mestafsluiter Art.0070 vandaag nog en optimaliseer jouw mestverwerkingssysteem!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Binnendraad → binnendraad |
| NW (mm) | 120 |
| NW (inch) | 5" |
| Max. werkdruk (bar) | 3 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 120 |
| L (mm) | 91 |
| Afmetingen | 5" |
| H (mm) | 283 |
| Referentienr. | ARZO0070125000 |
| F (mm) | 72 |
| H (mm) | 341 |
| Uitvoering | 5" |
| Menkenr. | 25967 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
264,55 €
Exkl. Steuern:
222,31 €
224,87 €
Exkl. Steuern:
188,97 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
