
calcActive())">
431,74 €
Exkl. Steuern:
362,81 €
366,98 €
Exkl. Steuern:
308,39 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034257
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0070, 6" Schuifafsluiter wigvormig, NW 145mm
De MZ Mestafsluiter Art.0070 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwbedrijf. Met een schuifafsluiter in wigvorm en een NW van 145mm, is deze afsluiter perfect voor jouw behoeften. De afmetingen van 6" zorgen voor een optimale werkdruk van 2,5 bar. Dankzij de binnendraad aansluiting is installatie een fluitje van een cent. Met een hoogte van 396mm en een breedte van 321mm, is deze mestafsluiter compact maar krachtig. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met de MZ Mestafsluiter Art.0070!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Binnendraad → binnendraad |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 145 |
| L (mm) | 107,5 |
| Afmetingen | 6" |
| H (mm) | 321 |
| Referentienr. | ARZO0070150000 |
| F (mm) | 82 |
| H (mm) | 396 |
| Uitvoering | 6", werkdruk: 2,5 bar |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
431,74 €
Exkl. Steuern:
362,81 €
366,98 €
Exkl. Steuern:
308,39 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
