
calcActive())">
372,73 €
Exkl. Steuern:
313,22 €
316,83 €
Exkl. Steuern:
266,24 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034183
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0044, 6" - Schuifafsluiter wigvormig, Flens → flens, Max. werkdruk 4 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0044 is dé oplossing voor een efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwinstallatie. Met een diameter van 6 inch en een wigvormige schuifafsluiter zorgt dit product voor een betrouwbare afdichting. De flens naar flens aansluiting maakt installatie eenvoudig en snel. Met een maximale werkdruk van 4 bar is deze mestafsluiter geschikt voor diverse toepassingen. De uitvoering van 6 inch met spindel garandeert duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is dit product veelzijdig inzetbaar. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met de MZ Mestafsluiter Art.0044!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 145 |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 286 |
| L1 (mm) | 110 |
| Referentienr. | ARZO0044150000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 110 |
| H (mm) | 393 |
| Uitvoering | 6", met spindel |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
372,73 €
Exkl. Steuern:
313,22 €
316,83 €
Exkl. Steuern:
266,24 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
