
calcActive())">
992,32 €
Exkl. Steuern:
833,88 €
843,47 €
Exkl. Steuern:
708,80 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034232
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0050/0500, 6" - Hydraulisch, flens → flens, Max. werkdruk 4 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0050/0500 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwbedrijf. Met een diameter van 6 inch en hydraulische bediening van flens naar flens, biedt deze schuifafsluiter wigvormig maximale controle over de meststroom. De maximale werkdruk van 4 bar zorgt voor betrouwbare prestaties onder verschillende omstandigheden. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C en een robuuste constructie is deze mestafsluiter duurzaam en betrouwbaar. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met de MZ Mestafsluiter voor optimale prestaties!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch enkelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 145 |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 315 |
| L1 (mm) | 106 |
| Referentienr. | ARZO0050150500 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 110 |
| H (mm) | 751 |
| Uitvoering | 6", met hydrauliekcilinder Art. 0500 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
992,32 €
Exkl. Steuern:
833,88 €
843,47 €
Exkl. Steuern:
708,80 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
